niedziela, 8 września 2013

Harry


Imagin dla: Ho ney

Dziś mam mieć kolejny wywiad z jakimiś gwiazdami. Mam już tego dosyć. Uważają się za ideały. Ale przeprowadzę ten wywiad bo potrzebuję pieniędzy, które planuję przekazać je na cele charytatywne. Właśnie podążałam do kuchni aby zjeść śniadanie gdy usłyszałam dźwięk, to był mój telefon. Dzwoni do mnie mój szef.
- Dzień dobry. – zaczęłam
- Witaj [T.I]. Chciałem Cię poinformować, że wywiad będziesz przeprowadzać z zespołem One Direction. – usłyszałam w słuchawce
- Dobrze, dziękuję za informację. I do zobaczenia za godzinę.
- Do widzenia. – zakończył rozmowę mój pracodawca
Postanowiłam poszukać w internecie jakiś informacji na temat tego zespołu ponieważ lubię wiedzieć z kim będę rozmawiać. Wzięłam więc laptopa i wpisałam w wyszukiwarkę „One Direction”. Wyświetliło się dużo linków do rozmaitych stron a ja wybrałam ten pierwszy. Zobaczyłam ich zdjęcie i zamarłam.

5 lat wcześniej

Dziś mam spotkać się z moim kolegą. Mieszka on kilka domów ode mnie, ale dawno go nie widziałam ponieważ wyjechał. Nie mogę się już doczekać chwili kiedy go przytulę. Już go widzę, zmierza w moją stronę. Ale coś jest nie tak. Harry się nie uśmiecha i jego szmaragdowe oczy nie błyszczą tak jak zwykle podczas naszych spotkań. Podszedł i nawet nie dał się przytulić. Powiedział tylko
- [T.I] przepraszam. Moi rodzicie się wyprowadzają stąd a ja razem z nimi. Wiedz, że będzie mi Ciebie brakować. Żegnaj.
I odszedł, zostawił mnie samą, zapłakaną. Wróciłam do domu i nie chciałam z nikim rozmawiać. Za bardzo bolało mnie to, że on wyjeżdża.
Teraz
Harry jest członkiem tego zespołu, nie mogę w to uwierzyć. Zobaczę go po tylu latach. Mam nadzieję, że jest szczęśliwy ze swoją dziewczyną. Ma ona na imię Taylor. Nie znam jej ale pewnie padnie jakieś pytanie na jej temat. I tak minęło mi 40 minut. Muszę się już zbierać aby się nie spóźnić. Zabrałam kanapki, które sobie zrobiłam aby zjeść je w drodze. Postanowiłam wstąpić jeszcze do  Starbucks’a po kawę. Gdy tylko weszłam do budynku w którym pracuje jakiś głupek wpadł na mnie i rozlał całą moją kawę.
- Przepraszam bardzo, ja nie chciałem. To przez przypadek. – zaczął się tłumaczyć
- Ok, wybaczam. Ale następnym razem patrz gdzie idziesz. – odparłam i udałam się w kierunku windy aby pojechać na 4 piętro, tam znajduje się moje miejsce pracy. Ubrałam się w rzeczy pozostawione przez stylistkę, nałożono mi makijaż i udałam się do biura szefa, aby dostać kartkę z pytaniami do zespołu. Po chwili znalazłam się w pokoju, gdzie czekali już na mnie Harry, Liam, Louis, Niall i Zayn. Pierwsze pytania padały o nowe piosenki. Potem zaczęły się pytania bardziej prywatne, dotyczące związków, rodzin itp. Chłopcy bardzo chętnie odpowiadali. Jednak gdy padło pytanie o treści „Harry, ja układa Ci się z Taylor?” zapadła cisza. Po pewnym czasie jednak padła odpowiedź „Nie jestem już z Tay.” Zadałam im jeszcze kilkanaście pytań i na tym moja praca się zakończyła. Gdy chłopcy już opuszczali pomieszczenie zatrzymałam jednego z członków zespołu.
- Harry, zaczekaj. Mam do Ciebie jeszcze kilka prywatnych pytań. – zawołałam
Chłopak zatrzymał się i czekał na moje słowa.
- Pamiętasz taką dziewczynę, [T.I][T.N] się nazywa? – zapytałam
- Skąd wiesz? – zdenerwował się
- Bo to jestem ja. – wyszeptałam i patrzyłam na chłopaka

Kilka dni później


Harry i ja jesteśmy parą. Tak bardzo się cieszę, że to właśnie z One Direction miałam ten wywiad przeprowadzić. Dzięki niemu odzyskałam miłość mojego życia. Przepraszam, że nie jest dokładnie tak jak chciałaś. Ale mam nadzieję, że się spodobał. Proszę o szczere opinie w komentarzach.  I jeżeli chcesz się zareklamować to w zakładce SPAM a nie pod rozdziałem. A jeżeli chcecie abym napisała specjalnie dla Ciebie to zgłoś się w zakładce ZAMÓWIENIA. 

8 komentarzy:

 1. No i jest, bardzo się cieszę, imagin świetny i czekam na następny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Omg ŚWIETNY IMAGIN. świetnie się go czytało. Harry awwwww. Weny życzę. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny imaign. Miło się go czyta.
  Czekam na nn.
  Zapraszam do mnie na nowy rozdział.
  http://all-you-need4.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Super jak zwykle .

  OdpowiedzUsuń